AVERAGE RATING 5/5

לקוחות מרוצות הן השגרירות הכי טובות שלנו

כוכבים
daniella ifrach

daniella ifrach

עפרי מטפלת בעור פנים שלי כבר 8 שנים.
בתור מישהי שחיה במדבר, ואוהבת את השמש, הייתי זקוקה למוצרי טיפוח שיחזירו את החיות והזוהר לעור שלי. המוצרים של לילי קאי חוללו מהפך מהיר באיך שהעור מרגיש ונראה והם הולכים איתי לכל מקום.

Pnina Mor-Shalev

אין מספיק מילים לתאר את הקסמים של עופרי והבנות בקליניקה, והמוצריםםםם אין כמוהם, העור חזר לקרון ולזהור תוך חודשיים! ההרגשה היא של מסג׳ יומי והריחות של כל הסרומים והקרומים מדהימים… תודה לעופרי ולכולן בקליניקה ❤️
Zohar Kriger

Zohar Kriger

הגעתי לעופרי דרך האינסטגרם. שיטת הטיפול שלה, החומרים שהיא משתמשת בהם, ההמלצות הרבות שהיא מקבלת והתמונות של הלקוחות שמעידות על שיפור – קנו אותי. הטיפול היה פשוט מדהים, החל מהיחס החם ועד למקצועיות האדירה וההתאמה של הטיפול לצרכים שלי. עור הפנים שלי חלק וזוהר וזה רק אחרי טיפול אחד. כמובן שרכשתי את מוצרי הטיפוח של לילי קאי בכדי לשמר את מצב עור הפנים ????
Shye Greenfield

Shye Greenfield

במילה אחת – וואו. החוויה שקיבלתי מלמרוח את החומרים המדהימים האלה על הפנים הייתה מטורפת. בחיים לא הרחתי ריח כל כך טוב עד כדי כך שבא לי לגמור את כל הקרמים בבת אחת, המרקם אלוהי והעור מרגיש כל כך טוב. תודה על הגאונות שלך ❤️
נגן וידאו
יש לי נטייה קצת לאקנה, וזה פשוט הפתרון הכי טוב שהיה לי אי פעם. זה כמו אנטיביוטיקה לעור, אבל טבעית, אז אני מרגישה שאני מזינה את העור שלי וגם מטפלת בבעיה.
ליר כץ
נגן וידאו
אתה שם אותו והוא ישר מעלים את הקמטוטים והדאגות. אני נראה בן 27 במקום בן 48…
עומר גרשון
נגן וידאו
השינוי שהיא הביאה לי לעור הפנים, וגם התחושה בכל פעם שמה אותה, פשוט נהדר.
דנה
נגן וידאו
כולו מלא בלחות, הוא גם עושה ליפטינג ונותן לי גלואו כזה שנשאר איתי לאורך כל היום. אני פשוט לא זזה בלעדיו.
רונית ומורן
נגן וידאו

liquid gold

אני שמה אותו כל בוקר, ומרגישה שהעור שלי פשוט קם לחיים. העור מרגיש טוב, חי וזוהר בדיוק במידה המתאימה.
שרון
Dana levi
Dana levi
2023-03-26
הנשמה שלי התגעגעה לעופרי ולידיים שלה על הפנים שלי ולמוצרים שלה. בתוך שעה הפנים שלי כבר הוזנו בחומרים הכי טובים, בנשמה ובמלא אהבה.
Orit Alkalay
Orit Alkalay
2023-03-26
חוויה מדהימה, לגמרי מתנה בשביל עצמי. השילוב הנכון בין גוף לנפש. לא מצאתי עוד מקום שיש בו טיפול פנים, דיקור סיני ואילו דמיון מודרך! שווה כל שקל.
עדן קדם
עדן קדם
2023-03-09
מקום מקסים, חוות שירות מעל ומעבר.. ממש נהניתי ואשמח להגיע שוב ושוב
לירון שנלר
לירון שנלר
2023-03-08
שירות מעולה ונעים תכשירים מעולים ואיכותיים!
ליטל ואקיל
ליטל ואקיל
2023-03-03
נמצאת כבר 6 שנים בקליניקה ואין על המוצרים של lilly kai שינה לי את עור הפנים ממש וניסיתי הרבה תכשירים לפניי ושום דבר לא עזר ממליצה בחום
or braca vetzer
or braca vetzer
2023-02-28
הדבר הכי טוב שעשיתי עבור עצמי בתקופה האחרונה. ותודה לידי הקסם של הבנות ולעופרי ולתכשירים המופלאים!!
יעל רודניק
יעל רודניק
2023-02-11
אין עליכן! מוצרים מעולים ושירות מעל הכל!
Sabina Winehouse
Sabina Winehouse
2023-02-06
Amazing Clinic, the girls that working there amazingly friendly The Skin Care is absolutely incredible, they give an individual treatment for your skin and for you specific problem, and it’s really working!!! Amazing results within a week, let’s see what happens in a year, feel that my confidence just boosted up, thank you so much Lilly Kai???? Recommended to all of my friends!!
Hagar Danon Zehavi
Hagar Danon Zehavi
2023-02-06
אין מקום כזה. כל המטפלות הן מעבר לקוסמטיקאיות , הן ממש נשות מקצוע מעולות, שנותנות טיפול דיקור ומגע יד קסום ויחס אישי מהלב. גם המוצרים של ליליקאי נדירים, ונשות הקבלה הכי מתוקות שיש
Anat Gottlib
Anat Gottlib
2023-02-02
מוצרי הקוסמטיקה של לילי קאי החזירו לי את האמון בMade in Israel. היה לי קשה להאמין שיש רמה כזו קפדנית במוצר, באריזה (אפילו אריזות המשלוח אקולוגית!) הוראות שימוש מדויקות ואכפתיות יוצאת דופן. והתוצאות לא איחרו לבוא, שאלו אותי אם התאפרתי, והאמת שהעור פשוט בריא וקורן יותר ממליצה בחום!