beauty and wellness inside out

היי, נעים להכיר.

שמי עופרי בס אני קוסמטיקאית ומדקרת לפי הרפואה הסינית. אני מאבחנת ומטפלת בעור כבר מעל 15 שנה.

בלילי קאי אנחנו מאמינות בשילוב שמייצר תוצאות. שילוב בין הגוף לנפש, שילוב בין מזרח ומערב ושילוב בין טיפול ותכשירים ייחודים. השילובים הללו מביאים למיצוי הפוטנציאל הטבעי שלנו, ליופי אמיתי ולהתחדשות הגוף בשיטות שאינן פולשניות.

מתוך שנים של עבודה וטיפול באנשים, יצרתי את לילי קאי כמרחב ל-wellness, מקום בו אנחנו מאפשרות לך לשים את עצמך במרכז וליהנות מטיפול אינטגרטיבי המעצים ומשפר את כל כולך- מבפנים החוצה. 

עופרי בס תמונת פנים
תמונה של שתי נשים בקליניקה

מזרח ומערב

בלילי קאי אנחנו משלבות את התורות הסיניות העתיקות יחד עם הטכנולוגיות המערביות המתקדמות ביותר וע"י כך מביאות  לתוצאות משמעותיות באמצעות טיפול שאינו פולשני.

שיטת הטיפול בלילי קאי משלבת דיקור סיני יחד עם דיקור קוסמטי לטיפול בגוף ובנפש בתוספת מיכשור מתקדם המשלים את הטיפול ומביא למיצוי הפוטנציאל הטבעי והתחדשות הגוף.

המוצרים שלנו משלבים בין הרבליסטיקה סינית וחומרים פעילים הנרקחים בבלעדיות במעבדות שלנו.

שילוב גוף ונפש

התכשירים שלנו פעילים ונועדו להניע את העור לשינוי – לא רק להיות נעימים. לילי קאי חתמה על דגלה לרקוח תכשירים ומוצרים שהם פיוז’ן בין מזרח מערב, רפואה סינית עתיקה לבין חוד חנית הטכנולוגיה. כל מה שיש למדע לתרום לרפואת ואסטטיקת העור.
אנחנו אוהבים את הטבע ומה שהוא מסוגל לתת לנו לאיכות חיים ובריאות העור אבל נתמכים על ידי המדע שלא פחות חשוב כדי להפוך את התכשירים לפעילים וחדירים לשכבות העור. חשוב לנו שרוטינת הטיפוח שלך תהיה מאוזנת ומלאה כך שלא רק תחושי ותראי את איכות העור משתפרת במהרה אלה גם תהני מהתהליך.
השילוב בין חליטות התה הסיני שלנו- שנועדו לעורר תהליכים פנימיים לבין התכשירים הפעילים ונעימים הוא מנצח. אין לנו ספק שבזמן קצר מאוד של שימוש כבר תחושי בהבדל.

תמונה של צוות של נשים

ההתחייבות שלנו

לילי קאי נולדה מתוך הצורך והאמונה שלא כולנו אותו דבר, ולכל איש או אישה מגיעה התאמה אידיאלית לעורם, תחת שיקול רחב של מאפיינים הכוללים לייף סטייל, מזג אוויר, מדינה בה הוא שוהה, גיל ועוד. השאיפה שלנו היא להעניק לך את שגרת הטיפוח האידיאלית ביותר לעורך, אשר תכלול טיפול כולל מהתחלה עד הסוף – בוקר וערב, ניקוי ושיקום.

המטרה שלנו היא שתוך זמן קצר של שימוש נכון בתכשירים כבר תראי תוצאות. אם תוך 7 ימים את לא מרגישה שהעור שלך מתחיל תהליך משמעותי של ריפוי והחייאה, או אינך מרוצה מהתכשירים, את מוזמנת להחזיר לנו את הערכה או התכשירים גם ללא הקרטונית, ונחזיר לך את מלוא כספך חזרה.
המחויבות שלנו כוללת תמיכה ומענה לכל שאלה או עניין שהעור שלך מציג בדרכו לאיזון. אני כאן בשבילך ויש איתי צוות שלם שמחויב שצרכייך יענו במלואם.

כמה אני צריכה להתאמץ?

אני רוצה להבהיר משהו – שואלים אותי כל הזמן על איך אני שומרת על עור פני כזה ואנשים חושבים לפעמים שאני אוכלת סופר בריא וכל היום עושה מדיטציה. לצערי הגדול אני לא נקיה מהנאות של החיים. אני אוהבת חופשות על חופים, אוהבת שמש, אוהבת לאכול הכל ואוהבת לבלות. פשוט מנגד אני עושה דברים טובים באדיקות לעורי . כאשר אני בשמש אני עם כובע טוב! שבאמת מסתיר את הפנים והצוואר ולא קצת ולא בכאילו.

אני עם מסנן קרינה. וכמובן שלא שוכחת את רוטינת מריחת הבוקר ורוטינת מריחת הערב. זהו – לא שותה שייקים מלפפונים כל היום (אף פיעם לא טעמתי) ולא יוגה מהבוקר עד הלילה. הלוואי! אבל אני ראלית , חיה בקצב מהיר של החיים, לא מתנצלת על זה , אוהבת את זה ובכל זאת רוצה להרגיש ולהראות צעירה לנצח. אני שמחה מאוד להנגיש את השיטה של לילי קאי ואת התכשירים אליכן .