read

?למי התכשירים מתאימים ומה זה בכלל אנטי אייגנג ועור בעייתי

התכשירים מתאימים לכל מי שחשוב לה עור הפנים והיא מעונינת לשמור עליו עם הטוב ביותר שיצר הטבע ושיפרו במעבדה. הטבע יודע היטב מה הוא עושה ומאוד חשוב לנו שחומרי הגלם יהיו טבעיים אבל כדי שהתכשירים באמת יחדרו את שכבות העור חשוב לסנטז אותם לטכנולוגית ננו. בכדי להעצים ולשפר את חומרי הגלם ולצור תכשירים טראנס דרמליים- כלומר שיחדרו את שכבות העור ויוכלו לעורר אותו לשינוי.

תכשירי לילי קאי יושבים בדיוק על התפר בין כל הטוב של הטבע ושיא הטכנולוגיה של המדע כדי לצור תכשירים שבאמת עושים שינוי באופן נעים, בונה ותומך בך ובעור פנייך.

התכשירים מתאימים לאנטי אייגינג (מה זה בכלל? – תכיף! ) לעור בעייתי (גם ההגדרה המוזרה הזאת תקבל תכיף קצת אור) ולאלה שבורכו בגנטיקה מושלמת והן מדהימות אבל רוצות לשמור על עצמן לאורך שנים רבות.

השאיפה שלי היא עור מאוזן ובריא.

איזה כייף זה עור שעונה על השאיפות האלה. אל תרגישי מתוסכלת אם הוא לא מרגיש לך מאוזן ובריא, את לא לבד! ותכיף נדבר גם על זה.

בכל אופן , השאיפה שלי שאחרי מספר חודשים- חודש עד חודשיים את כבר תרגישי שהעור בריא יותר, נושם יותר, מאוזן יותר ופונה למקומות חיוביים.

אז בואו נדבר שניה על כל ההגדרות האלה -אנטי אייגינג ועור בעייתי.

מבחינתי רוב הנשים מגיל 30 ומעלה יכולות להתחיל לעבוד עם תכשירי אנטי אייגינג. האנטי איגינג שאני מתכוונת אליו הוא לאו דווקא מה שהמנתח פלסטי או המזריק של החברה שלכם מתכוון.

אנטי איגינג מבחינתי זה להתחיל לעזור לעור לשמור על החיוניות שלו.

חומרי המפתח הן חומצות של פירות ברובן אלפא הידרוקסיות ובטא הידרוקסיות וויטמין (האות איי באנגלית ) על נגזרותיו. אלה הם חומרים שהוכחו מעבר לכל ספק כמחדשי תאים ומתקני פגמים. עכשיו השאלה איזה

באיזה חומצות? באיזה ריכוז? ph ?

מעבר לחומר הפעיל שבמוצר מאוד חשוב באיזה אמולסיה (תחליב- חומר הבסיס ) יושבים השובבים. האמולסיה יכולה להיות ההבדל בתכשיר שיעשה לעור שלך זוהר לעומת התכשיר שיקלף אותו וישאיר אותו מגורה ומסכן.

לכן מאוד חשוב לי מאוד שהסרומים והקרמים שלי אשר מבוססים על חומרים פעילים מעולים באחוזים גבוהים אך לא מגרים ישבו בתוך אמולסיה משכרת אשר תרגיש לך קטיפתית, נעימה ושיספגו בקלות ובכייף . לכן אחרי

שימוש יחסית קצר של חודש או חודשיים את כבר תרגישי ותראי את ההבדל ואיך העור שלך מתעורר לחיים.

עור בעייתי? מה זה אומר- שוב, זה לא מתמטיקה וההגדרה שלי לאו דווקא תהיה ההגדרה של השכן. עור בעייתי הוא עור שיש לו נטיה לפצעים, פצעונים, אקנה. עור בעייתי יכול להגיע בכמה רמות- קל, בינוני וקשה.

אני תמיד חוקרת את מתלוננים על אקנה מה הם כבר ניסו והאם לקחו תרופות. התרופות הטובות ביותר שיש היום בשוק זה הראקוטן והרבה רופאים גם נותנים אנטיביוטיקה לתקופה.

אני חייבת לציין שבאקנה לא תמיד הפיתרון הוא קל ובנאלי ולא תמיד זה עובד. אני בוחרת להיות כנה כי מי שסובל מאקנה כבר הבטיחו לו הכל והוא כבר חווה אין ספור אכזבות אז אני מציעה מציאות. המציאות היא כזאת –

אקנה יושב אצל אנשים שונים על דברים שונים . בתור מרפאה לפי הרפואה סינית זה אפילו עוד יותר ברור. יש אקנה שנובע מלחות וחום, יש מ״רעילות״ , סטרס, חוסר שעות שינה, שינויים הורמונליים. בקיצור זה עולם ומלואו ולפעמים נטו זמן וניקוי עוזרים. לפעמים שינוי התזונה עוזר ולפעמים שינוי ואיזון הורמונלי עוזרים.. לצערי אין לי שורות משמחות בנושא. מהניסיון שלי במרוץ 13 השנים שאני עובדת כקוסמטיקאית ומדקרת אני

יכולה להעיד שיש לי הצלחה גדולה עם כמה תכשירים.

וזה הפיתרון הקוסמטי שלי לפצעים ברמתם הקלה עד בינונית- הוא שימוש קבוע בחומצה אזלאית בלילות (ויש כמה ריכוזים תלוי באופי הפצעים) בצירוף עם תכשיר שפועל על העור כמו אנטיביוטיקה טיבעית.

וביום או לחות מדיקלית עדינה ונטולת מגרים או לחות שוב- מבוססת על צמחים שמחטאים ומאחים את העור. בנוסף מסיכת השמאן שלנו עושה פלאים לעור מגורה. כי היא ממש עוזרת לו להתאזן.

עור רגיש- ופה אני נוגעת בנקודה אולי הכי רגישה והכי קשה לפענוח.

רוב הבנות עם עור לא מטופל יגידו שיש להן ״עור רגיש״.

עור רגיש מבחינתי זה עור ש״נכנס לקריזה״ מכל תכשיר. כי הוא נמצא בחדר האינטימי שלו ולא יודע לתקשר עם הסביבה וכל תכשיר גורם לו לצעוק, בפצעים , בגירוי, וכו. לצערי זה לא עור נדיר. יש להרבה נשים בעיקר שם בחוץ עור שעונה על הקריטריון הזה. זה בגלל שעד היום העור הזה לא פגש במי שהצליח לפענח אותו. עורות כאלה צריכים עבודה במדרגות.

מה זה אומר?

זה לרוב אומר השהיה עם החומצות. לאט לאט ללחוש לעור עם חומרי הזנה ופירוק עדינים עד שיהיה עמיד מספיק להתמודד עם חומרים פעילים ולהיות כל מה שאת ואני חולמות- מהמם.

אשמח לדעת מה דעתכן על העור שלכן ועם איזו הגדרה הכי הזדהתן.

כל שאלה או תגובה אני מאוד רוצה לשמוע.

לילי קאי- כל מה שהעור שלך צריך.