אודות

אודות

אודות

שמי עופרי בס אני קוסמטיקאית ומדקרת לפי הרפואה הסינית . לפי הרפואה הסינית יותר קל לאבחן כי אנחנו מנטרלים הרבהמהסיבות ומסתכלים על המצב יותר באופן יבש- מצב של חום, קור? יובש, לחות? עודף חוסר? איפה מורגש חוסר האיזון הגדול ביותר אתל המטופלת?
לרוב זה או האדמה או האש או העץ אבל זה יכול להיות גם המים וגם מתכת. כלומר הכל. האידיאל הוא בשילוב בין דיקור קוסמטי מבוסס רפואה סינית ותכשירים מנצחים. עם השנים ראיתי איזה תכשירים עובדים יותר ואילו פחות ומה עובד טוב על מי. החלטתי לצמצם מכל האופציות הקיימות בעולם הקוסמטיקה את התכשירים המנצחים וכך לאט לאט עם עזרת הרבה נשים (בעיקר)חכמות , כימאיות ומתחום הרפואה מהארץ ומהעולם פיחנו את לילי קאי.

כיום מרכז הקו הוא אנטי אייגינג מצד אחד ועור בעייתי מצד שני. באנטי אייגינג יש פיתרון טיפוח יעיל לכל הגילאים. אנטי אייגינג הוא לא למבוגרות בלבד. זוהי רפואת עור מונעת. כמו ברפואה הסינית הראיה שלי מתבססת על מניעה לפני הריפוי.שימוש נכון בתכשירים מתאימים, מודעות נכונה וסיגול דרך חיים בריא יותר יעזור לי ולמטפלת לשמור את עור פניה מהמם לעוד הרבה שנים.

אני רוצה להבהיר משהו – שואלים אותי כל הזמן על איך אני שומרת על עור פני כזה ואנשים חושבים לפעמים שאני אוכלת סופר בריא וכל היום עושה מדיטציה. לצערי הגדול אני לא נקיה מהרבה חטאים קטנים . אני אוהבת חופשות על חופים , אוהבת שמש, אוהבת לאכול הכל ואוהבת לבלות. פשוט מנגד אני עושה דברים טובים באדיקות לעורי . כאשר אני בשמש אני עם כובע טוב! שבאמת מסתיר את הפנים והצוואר ולא קצת ולא בכאילו.

אני עם מסנן קרינה. וכמובן שלא שוכחת את רוטינת מריחת הבוקר ורוטינת מריחת הערב. זהו – לא שותה שייקים מלפפונים כל היום (אף פיעם לא טעמתי) ולא יוגה מהבוקר עד הלילה. הלוואי! אבל אני ראלית , חיה בקצב מהיר של החיים, לא מתנצלת על זה , אוהבת את זה ובכל זאת רוצה להרגיש ולהראות צעירה לנצח. אני שמחה מאוד להנגיש את השיטה של לילי קאי ואת התכשירים אליכן .

עד היום ניתן היה להשיג את ההתאמה המדויקת של המוצרים רק אצלי בקליניקה ואנחנו מעט בנות עם 24 שעות ביממה ולא יותר לכן היה צפוף , עמוס ורוב הזמן אין לנו בכלל זמן לענות לטלפון. עכשיו פיתחנו שיטת איבחון בעזרת שאלונים, אפליקציה ממוחשבת שסורקת את הפנים וכך תוך מעט מאוד זמן אחרי שאני או מישהו מהצוות שלי חוקר לעומק את התשובות והפנים שלכם ניתן להתאים אישית מוצרים חזקים, טובים מעוררי שינוי אשר יעזרו לכם לשמור על עור רענן לאורך שנים.

לילי קאי – כל מה שהעור שלך צריך.